AMUNDI Czech Ladies Challenge 2023

05.04.2023


Druhá nejvyšší evropská ženská profesionální golfová série LET Access Series má namířeno i letos do Česka. Od 16. do 18. června 2023 bude sedmý ročník Amundi Czech Ladies Challenge hostit Panorama Golf Resort.

Bude se jednat o šestou zastávku druhé nejprestižnější ženské profesionální tour v Evropě z celkově 17 turnajů, které vyvrcholí na konci října velkým finále ve Španělsku.

Do Česka má namířeno více než 100 hráček z celkem 27 zemí. Startovní pole bude složeno jak z českých, tak také zahraničních profesionálek, které se zde setkají s těmi nejlepšími domácími amatérskými golfistkami. Generálním partnerem turnaje je již po páté mezinárodní finanční skupina Amundi Asset Management, a.s., která je významným podporovatelem golfu na celosvětové úrovni. Mezi její nejvýznamnější sponzorované turnaje patří ženský golfový major Amundi Evian Championship, pak také např. Amundi German Masters. 

Turnaj Amundi Czech Ladies Challenge pořádá jako již tradičně agentura GM Pro s.r.o. ve spolupráci s Českou golfovou federací, pro kterou je to nejvýznamnější turnajem na území České republiky.

Veškeré informace o turnaji, včetně aktualit a doprovodného programu, naleznete na stránkách www.czechladieschallenge.cz.