Čtvrteční PRO AM turnaj odstartoval turnajový týden!

02.06.2022

Na skvěle připraveném hřišti Prague City Golf se den před hlavním turnajem uskutečnil PRO AM k profesionálnímu ženskému turnaji ze série LETAS, Amundi Czech Ladies Challenge.

Celková atmosféra, a o tu ve čtvrtek primárně šlo, byla skvělá - výkony hráčů a hráček byly bojovné, rány jsme měli možnost vidět úžasné a počasí? Geniální!Samotný turnaj byl určen pro hosty a partnery turnaje, kdy vždy tři hosté hráli s jednou z hráček.

Systémem byl tzv. Tour Scramble, kdy se počítala jen netto birdie, takže hráči mohli krásně útočit. Vyhodnocení turnaje bylo více než signifikantní. Body a imaginární medaile převzaly největší hvězdy Amundi Czech Ladies Challenge.

Třetí místo patřilo týmu čerstvé profesionálky Sáry Kouskové, druhé místo (se stejným skóre -26) Lucii Andre, zkušené harcovnici z Francie.

Výhra putovala do elitního flightu k Lucrezii Colombotto Rosso z Itálie, která nastoupila v týmu Amundi, jenž byl doplněn tenistou Radkem Štěpánkem.

Výsledky nebyly až tak důležité, úsměvy na tváři a radost z dobrých ran bylo primárně tím, proč si hráči našli svou cestu na Zbraslav.

Všichni zúčastnění si tak odnášeli jak nové kontakty, tak i bližší napojení na "své" profesionálky z flightu. V pátek čeká na profesionálky první ostré kolo hlavního turnaje, který v neděli vyvrcholí finálovým kolem.