Úterní PRO AM odstartoval turnajový týden!

01.06.2021

V kulisách krásného zámeckého resortu na Konopišti se dnes uskutečnil PRO AM turnaj Amundi Czech Ladies Challenge. Načasování bylo více než delikátní, protože celý den provázelo téměř 80 golfistek a golfistů nádherné slunečné počasí. Tomu odpovídala i celková atmosféra, která se nesla ve znamení úsměvů, krásných ran a spokojených hráčů.

Na skvěle vyladěném hřišti nebyla nouze o výborné výsledky - jak amatérů, tak samotných hráček. Flighty startovaly vždy ve složení 1 profesionálka + 3 amatérští hráči, do týmových výsledků se pak započítával vždy výsledek profesionálky a 2 nejlepších amatérů. Osud tomu zřejmě chtěl, aby se vítězem stal tým generálního partnera turnaje, společnosti Amundi, hrající s profesionálkou Emilie Alonso z Francie. Mezi hráčkami se nejvíce dařilo Janě Melichové z Prague City Golf, která dokázala obejít hřiště Radecký tři rány pod par.

V rámci krásného úterního odpoledne na Konopišti došlo i na oslavy Women´s Golf Day, tedy dne, který patří ženským golfistkám napříč všemi kontinenty. Za ně převzala pomyslné ocenění ta dnes nejúspěšnější, tedy Jana Melichová. Nám nezbývá než věřit, že se všem hráčkám bude na turnaji Amundi Czech Ladies Challenge líbit tak, jako všem dnes hrajícím golfistům.

Ve středu čeká na profesionálky tréninkové kolo, ve čtvrtek se rozběhne premiérový turnaj série LETAS v roce 2021, který v sobotu vyvrcholí finálovým kolem. Seznam všech hráček, včetně aktuálního skóre, naleznete na této stránce